Monster Hunter Portable 3rd

dit is een zeer lang spel zo duurt het wel 400-500 uur om het helemaal uit te spelen,En omdat het op
een handheld is (psp) is dit uniek en leuk waar je ook gaat.
Het verhaal is dat jij een jager bent in een stad, en je jaagt niet op dieren
ofzo maar je jaagt op gygantische monsters die een bedreiging zijn voor de stad waar je nu woont.
het spel is zeer moeilijk en de controls zijn ook lastig om te overmeesteren maar als het je lukt
is het het echt wel waard, je kunt met 4 vrienden jagen naar deze monsters, maar ook heb je twee trouwe
compagnon’s die je helpen met het bevechten van deze monsters (felynes) een soort katten die gebruik
maken van bommen, boomerangs, valkuilen en zwaarden om jou te helpen.
Er zijn ook zeer moeilijke bazen, dit kan soms wel een paar dagen duren voordat je ze verslaat,
maar als het je is gelukt, dan wil je niets anders dan naar de volgende baas!
maar als het je niet lukt om het moster te verslaan zal dit rampzalige gevolgen hebben voor de stad.
het spel is niet uit te spelen omdat als je een baas hebt verslagen, je gewoon nog een missie krijgt.
dit spel is anders dan de vorige versies want er zijn nieuwe wapens andere monsters, nieuwe kleding en je kan nu 2 katten meenemen.
monster hunter portable 3rd is de opvolger van monster hunter freedom unite, maar dat betekent niet dat hij beter is.
de kwaliteit is zeer hoog omdat het een spel is voor een handheld, de controls werken perfect (als je weet welk knopje wat doet)
en de graphics zijn zeer hoog voor een handheld game uit 2010, ook heeft dit spel
een van de beste soundtracks die ik ooit gehoort heb, elk monster heeft een uniek nummer dat afspeelt
als je ze bevecht, het aspect van een vrije wereld is hier het beste, je moet namelijk zelf het monster zoeken in een aantal
gebieden, voordat de tijd op is.